• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
LİSANS,YÜKSEKLİSANS,DOKTORA,LİSANS TAMAMLAMA,MÜHENDİSLİK TAMAMLAMA PROGRAMLARI KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
TAKVİM
KIZILAY

Google'a Öner

Videolar

Anasayfa

Varna İşletme Üniversitesi, Bulgaristan’ın Varna, Dobrich ve Sofya şehirlerinde kampüsleri olan bir yüksek öğrenim kurumudur. 1996 yılında kurulmuş olup, 20 yıldır öğrencilerine kaliteli üniversite eğitimi sunmaktadır İş Yönetimi, Turizm Pazarlama ve Yönetimi, Uluslararası İş ve Yönetimi, Otel Yönetim, Uluslararası Finans ve Ticaret, Pazarlama ve Yönetim, MBA, İş Enformasyon Sistemleri, Yazılım Sistem ve Teknolojileri ve Mutfak Sanatları bölümlerine 10 Aralık 2016 tarihine kadar kayıt olabilirsiniz. Üstelik mezun olduğunuzda hem Varna University of Management hem de Cardiff Metropolitan University'den olmak üzere çift diploma alabiliyorsunuz. Üniverste, programlar ve kampüs hayatı hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın
Elektrik , Makine ,Mekatronik, Yapı Öğretmenliği,Yapı Ressamlıgı,İnşaat, Bilgisayar ve Metal bölümü mezunlarının katılabileceği Mühendislik Tamamlama Programlarına ulaşmak için tıklayın .
Bulgaristan Üniversitelerinden,Varna Free Üniversitesi ve Sofya Todor Kableşkov Transport Üniversitesi ile yapılan çalışmalar neticesinde Yapı Öğretmenliği ve Yapı Ressamlığı Bölümlerinin Teknik Eğitim Fakültesi Mezunlarına İnşaat Mühendisliği ( Ulaştırma Ana Bilim Dalı ) eğitimleri İngilizce olarak açılmıştır.
Bulgaristan’da eğitim gören TC uyruklu öğrenciler, Bulgaristan’ın geniş spor imkanlarından da faydalanabilirler. Yüzme havuzu, voleybol-basketbol sahaları, kürek sporu, yelkenli su sporları, tenis kortları, jimnastik, fitness center, step, kayak gibi birçok spor alanında öğrencilere kendilerini geliştirme fırsatı verilmektedir. Ayrıca Plovdiv’e 1 saat mesafede olan Pamporovo Kayak Merkezi ve Sofya’ya 1 saat mesafede olan Borovets Kayak Merkezi olimpik standartlarda olup, dünyanın dört bir tarafından turist almaktadır ve bu merkezlerde öğrencilerin kayak sporunu öğrenme ve uygulama imkânları oldukça kolaydır.
Bulgaristan'da eğitim ve Bulgaristan üniversiteleri hakkında Universium Eğitim Danışmanlığının görev bilinci yazısıdır
Makina ve Gemi İnşaatı Mühendislerine gemilerde çalışabilmeleri için, Varna Deniz Harp Akademisinde "Uzakyol Vardiya Mühendisliği Tamamlama" eğitimi fırsatı !
Türkiye'de 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu mezunu öğrenciler eğitimlerini 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilecekler.
İngilizce dil yeteneğini geliştirmek isteyenler için Bulgaristan'da İngilizce kurslarımız başlamıştır.
Uzaktan eğitim programında hazırlık sınıfı ve lisans eğitimi yıllık ücreti 3.500 Euro'dur. Yıllık okul harçları iki taksit halinde ödenebilmektedir. Uzaktan eğitim programı için okulda 15 kişilik öğrenci sağlandığında istenilen sosyal bölüm açılabilmektedir. Uzaktan eğitim programının özelliği devam zorunluluğunun olmamasıdır.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.35745.3789
Euro6.09556.1199
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 5°
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret61195
Site Haritası
MSN DESTEK

UNIVERSIUM EĞİTİM DANIŞMANLIK

BUYRUN..HOŞGELDİNİZ,NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ.


Daha Büyük Görüntüle